Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Środowiskowy Dom Samopomocy im. Jana Pawła II

,,Pożegnanie lata” w tym spotkanie integracyjne oraz Turniej Piłki Nożnej o puchar burmistrza Brzozowa.

Utworzono dnia 08.09.2019

           Wraz z nami w spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście z Środowiskowych Domów Samopomocy;  z  Bliznego, Krzywego, Dynowa, Wolicy, Leska,  Kąkolówki, Ustrzyk  Dolnych oraz WTZ z Haczowa i Starej Wsi.

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzozowie był miejscem naszej imprezy , gdzie po przyjeździe naszych gości, wśród innych atrakcji przygotowanych przez organizatora: Burmistrza Brzozowa, każdy z ośrodków miał możliwość zaprezentowania prac artystycznych wykonywanych w ramach zajęć; w specjalnie przygotowanych do tego celu stanowiskach. Prezentowane prace cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestniczących w spotykaniu mieszkańców powiatu brzozowskiego.

         W części m muzycznej  na scenie jako pierwsi zadebiutowali uczestnicy naszego ośrodka wykonując utwory:  ,, Miłość w Zakopanem” ,,Kamień z napisem Love” ,,Kołysanka”, które zostały przyjęte dużymi oklaskami i prośbą o bis.

        Rozgrywki piłkarskie rozpoczęły się zaraz po występie muzycznym uczestników z ŚDS Brzozów. Walka była bardzo zacięta, zespołom zależało na wygranej i dały z siebie wszystko. Wyniki końcowe uklasowały się następująco:  I miejsce ŚDS Kąkolówka, II miejsce ŚDS Dynów i III miejsce gospodarze ŚDS Brzozów. Pan burmistrz Szymon Stapiński i P. poseł Adam Śnieżek udekorowali wszystkie zespoły; wręczyli medale, pamiątkowe dyplomy i upominki.

Kto nie oglądał rozgrywek piłkarskich, mógł obejrzeć prezentacje taneczne młodzieży z Brzozowskiego Domu Kultury. Można było usłyszeć także występy zespołów ludowych, takich jak  Graboszczanie, Przysietniczanie, Młoda Przepióreczka i Pogórzanie.

        Na koniec pozostał poczęstunek  pod chmurką -grill i zabawa przy zespole Karczmarze Na Nowo.

      Wszystkim przybyłym na nasze zaproszenie gościom bardzo dziękujemy za udział i mile spędzone chwile na w/w spotkaniu integracyjnym.

Autor tekstu: B.Dudek

 

,,Pożegnanie lata"

Utworzono dnia 12.09.2019, 14:29

Zegar

Kalendarium

Lipiec 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny