2023
AKTUALNOŚCI:
III Turniej Siatkówki Plażowej w Lesku
W dniu 6 września w Lesku odbył się turniej siatkówki plażowej. W zawodach brało udział dziesięć ośrodków. Nasz ośrodek zajął 3 miejsce. Spotkanie dostarczyło nam dużo emocji, nauczyło nas zdrowej rywalizacji fair play i było świetną okazją do wspólnej...
czytaj dalej na temat: III Turniej Siatkówki Plażowej w LeskuNording Walking - Kolbuszowa
Świętojańskie śpiewanie
IX Dębickie Śpiewy Świętojańskie W dniu 05.07.br. grupa naszych uczestników udała się do Dębicy gdzie miały miejsce IX Śpiewania Świętojańskie Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego. W spotkaniu wzięło udział ponad 20...
czytaj dalej na temat: Świętojańskie śpiewanieWyjazd do Dynowa
Paraolimpiada w Woli Raniżowskiej
Wycieczka do Przemyśla


