Mikołajki
Wizyta Św. Mikołaja w naszym ośrodku, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez Uczestników dni. W tym roku, uczestnicy od samego rana z niecierpliwością nasłuchiwali dzwonków, zwiastujących nadejście upragnionego Gościa. Kiedy już zjawił się w drzwiach ŚDS, wszyscy z otwartymi ramionami przyjęli go i zaprezentowali się najpiękniej jak tylko potrafili. Mikołaj wręczył każdemu prezent i obdarzył czułym uściskiem dłoni.Prezenty wszystkim przypadły do gustu, co można było zauważyć, obserwując uśmiechnięte twarze naszych Uczestników. Dziękujemy Św. Mikołaju!


