II Turniej Tenisa Stołowego
II Turniej Tenisa Stołowego w Haczowie
W dniu 26.02. br uczestnicy naszego ośrodka wzięli udział w II Turnieju Tenisa Stołowego, którego organizatorem był WTZ PSONI KOŁO w Haczowie. Nasz ośrodek reprezentowali: Lorenc Paulina, Kędra Krzysztof, Pelczar Grzegorz. Nasi uczestnicy wywalczyli III miejsce. Organizatorzy dla każdego uczestnika turnieju przygotowali dyplomy, medale i prezenty.
II Turniej Tenisa Stołowego nie był tylko sportową rywalizacją, ale przede wszystkim pięknym przykładem integracji, współpracy i wspólnego przeżywania emocji.
Autor tekstu: Jamrugiewicz J.


