Śniadanie wielkanocne
Utworzono dnia 01.04.2026
Jak co roku spotkaliśmy się przy wielkanocnym stole. Była wspólna modlitwa, symboliczne dzielenie się jajkiem oraz poczęstunek przygotowany w ramach treningu kulinarnego. Złożyliśmy sobie życzenia i wspólnie zasiedliśmy do stołu. Wydarzenie było przede wszystkim okazją do wspólnego przeżywania świąt, integracji i umacniania więzi.
Śniadanie wielkanocne
Utworzono dnia 02.04.2026, 09:00


